1
Webdesign
Výroba internetových prezentací a jejich provoz

Tvorba www stránek

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně. Vyrobíme Vám atraktivní dynamické stránky, nově i s responzivním designem a spoustou dalších funkcí. Zajistíme jejich provoz.

Více informací

2
Redakční systém
Systém pro správu obsahu internetových stránek

Redakční systém Portia

S naším redakčním systémem můžete jednoduše aktualizovat své stránky bez znalosti použitých technologií.

Více informací

3
Internetový obchod
Kvalitní e-shop během velmi krátké doby

Internetový obchod

Řešení internetového obchodu na platformě Prestashop, včetně napojení na Vaše interní systémy a zajištění automatické výměny dat.

Více informací

4
Grafika & design
Tvorba logotypů, výroba CD vizitek a el. katalogů

Grafika a design

Navrhneme a zhotovíme Vám logo, plakáty, bannery, newslettery, interaktivní prezentaci, CD vizitku, elektronický katalog a další...

Více informací

Outsourcing

Outsourcingem se obecně označuje zajištění určité části činnosti firmy jinou, externí organizací. Zjednodušeně tedy outsourcing představuje jakýsi pronájem externích zdrojů. Smyslem outsourcingu je nedělat to, co pro nás může zajistit někdo jiný levněji, a raději se soustředit na tu oblast podnikání, v níž sami vynikáme. Outsourcing také umožňuje přechodně zvýšit kapacity firmy a vyhovět tak náhlé poptávce.

V oblasti webdesignu má outsourcing dlouhou tradici a dalekosáhlé využití. Častý je outsourcing jednotlivých součástí webu, firmy si tak u nás nechávají zpracovat např. grafický návrh, XHTML šablony či programování. Vyplatí se to, pokud vám chybí jeden schopný člen týmu, např. grafik či programátor.

Běžný je také outsourcing celých webových prezentací. Velká reklamní či internetová agentura tak vlastně přepustí zakázku menšímu studiu, zároveň však dohlíží na kvalitu výsledného produktu. Outsourcing tak umožňuje menší firmě získat zakázku, k níž by se jinak nedostala a větší firma získává svůj podíl na zisku, aniž by se musela hlouběji zabývat pro ni příliš malou záležitostí. Spokojený je nakonec i zákazník, jemuž outsourcing umožní získat web levně, avšak s jistotou kvality garantované větší firmou.

Nabízíme outsourcing ve formě údržby a správě stávajících webových stránek.

Poslední projekty