1
Webdesign
Výroba internetových prezentací a jejich provoz

Tvorba www stránek

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně. Vyrobíme Vám atraktivní dynamické stránky, nově i s responzivním designem a spoustou dalších funkcí. Zajistíme jejich provoz.

Více informací

2
Redakční systém
Systém pro správu obsahu internetových stránek

Redakční systém Portia

S naším redakčním systémem můžete jednoduše aktualizovat své stránky bez znalosti použitých technologií.

Více informací

3
Internetový obchod
Kvalitní e-shop během velmi krátké doby

Internetový obchod

Řešení internetového obchodu na platformě Prestashop, včetně napojení na Vaše interní systémy a zajištění automatické výměny dat.

Více informací

4
Grafika & design
Tvorba logotypů, výroba CD vizitek a el. katalogů

Grafika a design

Navrhneme a zhotovíme Vám logo, plakáty, bannery, newslettery, interaktivní prezentaci, CD vizitku, elektronický katalog a další...

Více informací

Elektronické katalogy a vizitky

V jistých případech je dobré se věnovat i elektronickému publikování mimo prostředí internetu. Především firmy účastnící se veletrhů, nebo společnosti s vyšším důrazem na osobní jednání se zákazníky, ocení možnost přípravy prezentačních CD/DVD/Flash disků, spořičů obrazovky a projekcí. Jsme schopni připravit takřka cokoli od prosté offline verze www stránek, až po komplexní animovanou prezentaci, včetně videa a mluveného slova.
Elektronická offline prezentace spolehlivě odfiltruje tendenci uživatelů internetu srovnávat. Právě tato vlastnost může být v konkurenčním boji velkou výhodou. Hledat výhodnější nabídku dá práci.


Někdy je třeba poskytnout zákazníkům rozsáhlá data a firemní CD/DVD/Flash disk jsou velmi vhodnou a cenově výhodnou formou. K takovýmto CD / DVD / USB Flash diskům připravíme většinou jen krátkou úvodní animaci (intro) s navigací na přiložený obsah. Při zachování jistých pravidel je pak možné udržet CD aktuální i po delší době (obsažené soubory jsou nahrazovány za novější).

Poslední projekty